Genel

Geleneksel MÜSİAD ANKARA İftarımızı Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM’ın katılımlarıyla gerçekleştirdik.

 

Geleneksel MÜSİAD ANKARA İftarımızı Başbakanımız Sn. Binali YILDIRIM’ın katılımlarıyla gerçekleştirdik.

Sn. Başbakanımıza İftarımıza katılımları ve firmamıza göstermiş oldukları teveccühlerinden dolayı Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Congresium Ankara’da düzenlenen Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara geleneksel iftar programı Hacı Bayram Veli Camisi emekli imamı Abdülkadir Şehitoğlu’nun Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Programa Başbakan Binali Yıldırım, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Maliye Bakanı Naci Ağbal, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Ankara Valisi Ercan Topaca, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak ve MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal, Şirketimiz Yönetim  Kurulu Başkanı Gürkan COŞKUN’un da içinde bulunduğu MÜSİAD Ankara Yönetm Kurulu üyeleri ile iş ve siyaset dünyasından isimler katıldı.

İmar Barışı Resmi Gazetede Yayınlandı!
Tokat Turhal Kentsel Dönüşüm İrtibat Ofisimiz Açıldı

İlgili Yazılar

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Menü