Genel

Keşan Belediye Meclisi İmar Planları Görüşüldü

Keşan Belediyesi Meclis Toplantısının Son Gündem Maddesi Olarak Görüşülen İmar Planları, Yapılan Oylama Sonrasında Kabul Edildi.

Keşan Belediye Meclisi toplantısında, gündemin son maddesi olarak İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden gelen evraklar ve Keşan İmar Planları görüşüldü.

Yapılan itirazlardan sonra yenilendiği ifade edilen ve 5 maddeden oluşan imar planları madde madde oylandı.

Bu konuda söz alan Keşan Belediyesi İmar Komisyonu üyeleri, Keşan imar planlarının son hallerinin içlerine sindiğini ve halka hayırlı olmasını temenni etti.

Başkan Özcan da bu konuda yaptığı konuşmada Keşan’ın imar planlarını bitirdiklerini, bu anlamda meclisin çok önemli bir işi gerçekleştirmiş olduğunu kaydetti.

Keşan’ın en az 25 yıl ileriye dönük bir plan hazırladığını belirten Başkan Özcan, şunları söyledi: “Bu Meclis sorumluluk almaktan korkmadı. İller Bankası ve yüklenici firma Ankara İmar bizi sabırla dinledi. Çok büyük emek sarfedildi. İller Bankasına, yüklenici firmaya, İmar ve Şehircilik Komisyonu ile Meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Açık, şeffaf ve objektif olduk. Hiçbir plan Allah’ın yaptığı gibi kusursuz olamaz. Keşan imar planları artık bitti. Büyük bir karar alıyoruz. Düzgün bir planın ortaya çıktığını düşünüyorum. Bu plan kusurlarıyla sevabıyla günahıyla bizim olacak. Hayırlısı olsun.”

Özcan, tüm meclis üyelerine ve belediye personeline çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

Şehircilik Şurası
Kentsel dönüşümde 783 milyon 910 bin lira kira yardımı yapıldı

İlgili Yazılar

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Menü