Firma Profili

Firmamız 1992 yılında Ankara’ da kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu günlere kadar gecen 23 yıl süresince Türkiye genelinde birçok projeyi hayata geçirdik.

Firmamızın Şehir Plancıları Odası, Harita Mühendisleri Odası, Jeoloji Mühendisleri Odası ve Ziraat Mühendisleri Odasına tescili bulunmaktadır. ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgeli ve Türk Patent Enstitüsünden tescilli marka olan firmamızda; Şehir Plancıları, Harita Mühendisleri, Mimarlar, Çevre Mühendisleri, Peyzaj Mimarları, Jeoloji Mühendisleri, Ziraat Mühendisleri ve farklı meslek disiplinlerinden teknikerler çalışmaktadır. Firmamız bünyesinde A grubu islerde dâhil olmak üzere her türlü Planlama, Harita, Jeoloji, Ziraat Mühendisliği ve Kentsel Dönüşüm projeleri yapılmaktadır. Şirketimiz ilk kurulduğu zaman sahip olduğu amatör ruhu kaybetmeden, 23 yılın profesyonelliği ve deneyimleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası planlama ve haritacılık sektöründe çağdaş gelişmeler ışığı altında geliştirdiğimiz mesleki iş bilincimize deneyimlerimizi de aktararak mevzuatlar ile beraber sürdürülebilir ve çözüm odaklı projeler sunmak.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası ortamlarda yaptığı ve yapacağı projeler ile ülkemizin çağdaş bir planlama ve harita sektörüne sahip olmasına katkıda bulunacak lider bir firma olmaktır.

Prensiplerimiz

  • Her türlü faaliyetlerimizi etik sınırlar içerisinde gerçekleştirmek.
  • Yürütülen projeler kapsamında verimliliği en üst seviyede tutmak.
  • Hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmak için teknolojik gelişmeleri takip etmek ve geleneksel yöntemlerle, geçmiş tecrübeleri projelere yansıtmak.
  • Güçlü organizasyon yapımız ve profesyonel kadrolarımız ile tüm kanun ve mevzuatı yakından takip ederek yasal çerçeveler içerisinde projeler üretmek.

Ankara İmar
Şehire atılan imza